Vianoce sú za dverami. Mnohým z nás sa spájajú s vôňou kapustnice, ryby, perníkov a… kávy. Áno, sviatky radosti a pokoja si bez nášho obľúbeného nápoja už ani nevieme predstaviť. Keď sme už pri tom, darčeky už máte nakúpené? 

Inšpirácie nikdy nie je dosť. Pripravili sme pre vás náš vlastný EPERA COFFEE vianočný checklist na sviatočnú sezónu 2022. Nájdete v ňom tipy na darčeky pre kávoholikov a kofeínových nadšencov, ale rovnako aj pre milované osoby, ktorým chcete do života vniesť
trochu tej chutnej radosti.

Poznámka: po kliknutí na tip sa dostanete priamo do nášho e-shopu, odkiaľ si môžete výrobok hneď aj objednať. Šup, šup, Vianoce klopú na dvere! 

 

Vianočný blend – naša obľúbená vianočná káva je späť! Elegantný mix odrôd očarí rozprávkovou vôňou a podmanivou chuťou čokolády. Existuje vhodnejší spôsob, ako zahájiť ráno na Štedrý deň? Vyberte si z troch balení podľa veľkosti a vyčarte sebe aj blízkym úsmev na tvári.

Darčekový box ala VY – chcete známemu dopriať kávový zážitok na úrovni, no neviete, ktorou odrodou začať? Bez obáv, priatelia! Vyskladajte si vlastný darčekový box, do ktorého vyberiete až štyri 250 gramové balenia vo vlastnej réžii. Alebo chcete nechať voľbu na nás? Nech už si vyberiete akokoľvek, veríme, že vás poteší aj náš vianočný dizajn balenia.

Bezkofeínová Guatemala – rozumieme, že nie každý môže či chce prijímať kofeín. Čo však robiť vtedy, keď milujete chuť kávy? Odpoveďou je 100% arabica z Guatemaly. Je zbavená kofeínu najčistejšou metódou bez chemikálií a vyznačuje sa chuťovým profilom mliečnej čokolády, medu a pomarančov. To znie celkom vianočne, že? 

Pre alchymistov

Darčekový box s mlynčekom – ručne si pomlieť vlastnú kávu je zážitok, ktorému sa priblíži máločo. Ak chcete niekomu (alebo
sebe) sprostredkovať tento pocit, venujte mu tento darčekový box. Obsahuje kávu podľa vášho výberu a mlynček Hario, s ktorým vyladíte jej chuť do posledného zrnka. Ako skutočný alchymista.

Darčekový box s french pressom – mlynček už máte, no chcete posunúť prípravy kávy ešte na vyššiu úroveň? V tom vám (alebo obdarovanému) pomôže náš elegantný čierny french press. Najprv si kávu podľa vlastného výberu pomeliete, potom zalejete, zatlačíte a na záver s vyloženými nohami vo vianočnej atmosfére vychutnáte.

Darčekový box s mokou – vedeli ste, že moka kávovar čochvíľa oslávi storočnicu? Príprava kávy v ňom je ozajstnou alchýmiou a výsledný nápoj je tak blízko podomácky pripravenému espressu, ako len môže byť. Vyberte odrodu podľa vlastného gusta, my pribalíme moku a mágia môže začať. 

Poznámka: všetko príslušenstvo z darčekových boxov si môžete zakúpiť aj samostatne v príslušnej kategórii na našom webe. 

Pre milovníkov

Kávová permanentka – nielen fitká fičia na permanentkách! S tou našou môžete niekoho obdarovať lahodnou kávou podľa vlastného výberu (miešanie povolené a podporované!) za exkluzívnu cenu. Opakovane, po dobu 3 či 6 mesiacov. Navyše s dopravou zadarmo a ešte malým extra darčekom od nás.

Darčekový box čajov – žijeme nielen kávou, ale aj kvalitnými sypanými čajmi. Aj preto sme pre vás a vašich milovaných pripravili exkluzívny darčekový box. V jeho vnútri nájdete dvakrát sypaný čaj podľa vlastného výberu a prémiový medík na osladenie sviatočných dní. 

Pražené mandle so škoricou – na záver niečo pre mlsné jazýčky. Ku káve jednoducho sladké ide, o tom nemusíme debatovať. Túto krásnu symbiózu potvrdzujú pražené sicílske mandle s ceylonskou škoricou v mliečnej čokoláde. Ochutnajte a objavíte novú chuť (a možno aj zmysel života!)

Poznámka: ku káve či čaju ponúkame aj iné dobroty – slaný karamel, sušienky, pravú čokoládu – všetky potešenia zmyslov nájdete na našom webe.

Pokojné, šťastné a veselé Vianoce prežité v kruhu milovaných vám praje kolektív EPERA COFFE – Prešovskej pražiarne kávy!