KTO SME? 


Sme dvojica kávových nadšencov z východného Slovenska. Káve sa venujeme už niekoľko rokov ale až teraz sme sa rozhodli otvoriť pražiareň kávy v Prešove. Náš hlavný pražiar je Lukáš. Niekoľko rokov pôsobil v Nemecku, odkiaľ si priniesol nové skúsenosti so spracovaním kávy. Druhým spoločníkom je Martin, ktorý sa stará o objednávanie zelených káv, obchod a zákaznícky servis.

Kladieme dôraz na čerstvosť a kvalitu. Preto u nás nájdete len prvotriedne kávy z najlepších plantáží. Každé jedno kilo kávy pražíme precízne a trpezlivo. Dávame si záležať na každom zrnku, pretože len vďaka perfektným detailom dosiahneme dokonalý celok. Naším cieľom je priniesť zákazníkom maximálny pôžitok z pitia kávy. Nový druh kávy = nová, unikátna chuť. Aby sme milovníkom kávy priniesli nápoj presne podľa ich chuti, snažíme sa s nimi čo najviac komunikovať o jednotlivých odrodách, pražení, mletí, acidite a o všetkom, čo ich zaujíma. Na výber máme niekoľko druhov kvalitných káv, takže každý si nájde to svoje.

Okrem káv do domácností a firiem, ponúkame aj komplexné služby pre kaviarne.

Naša pražiareň sa nachádza v Prešove na Budovateľskej 34, ale denne pražíme kávy z rôznych kútov sveta.


Ponúkame možnosť dopravy v Prešove zadarmo:

Ak si objednáte kávu s dovozom v meste Prešov alebo jeho okolí, snažíme sa aby ste svoj tovar dostali ešte v deň vytvorenia objednávky.

Platiť je možné priamo kuriérovi hotovosťou alebo platobnou kartou.

Dovoz kávy robíme aj po okolitých obciach:

Pri objednávke nad 20€ vám kávu prinesieme za 2€ aj do týchto obcí: 

Veľký Šariš, Malý Šariš, Medzany, Vlčie Doly, Ľubotice, Nižná Šebastová, Vyšná Šebastová, Haniska, R. N. Ves, Teriakovce, Kapušany, Záborské, Kanaš, Podhradík