O nás

KTO SME?

Sme dvojica kávových nadšencov z Prešova, ktorí sa rozhodli svoju vášeň ku káve, priniesť aj do vašich domácnosti. Milujeme kávu rovnako, ako milujeme naše rodné mesto Prešov, a preto sme sa rozhodli pre názov Epera. Kladieme dôraz na čerstvosť a kvalitu. Preto u nás nájdete len prvotriedne kávy z najlepších plantáží. Každé jedno kilo kávy pražíme precízne a trpezlivo. Naším cieľom je priniesť zákazníkom maximálny pôžitok z pitia kávy.

Našu ponuku prispôsobujeme zákazníkom. V našich regáloch nájdete okrem obľúbenej horkej kávy aj kávu s vyššou aciditou, ktorú obľubuje čoraz väčšie množstvo kávičkárov. Ponúkame len čerstvé zrná, ktoré pre vás pražíme niekoľkokrát do týždňa.

Okrem e-shopu sa nachádzame aj priamo v Prešove na Budovateľskej 34, kde vás s úsmevom privítame priamo my, Viktória a Martin, aby sme vám s výberom pomohli. Nový druh kávy = nová, unikátna chuť. Aby sme milovníkom kávy priniesli nápoj presne podľa ich chuti, snažíme sa s nimi čo najviac komunikovať o jednotlivých odrodách, pražení, mletí, acidite a o všetkom, čo ich zaujíma.Na predajni ponúkame aj možnosť ochutnávky kávy zadarmo. Výber ochutnávky striedame každý týždeň, aby sme spoločne ochutnali stále niečo nové.

Kávu dodávame aj priamo do prevádzok a kaviarní, kde pre vás máme pripravený servis a zaškolenie.